Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar la seva experiència i els nostres serveis,analitzant la navegació en el nostre Lloc Web. Si continua navegant, vostè està acceptant el seu ús. Podeu obtenir més informació a la nostra Política de cookies. OK

En viu: Half 24 Km

Half 24 Km

Arribada - Arribada


1
Pendents

61
Han passat

Homes

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 1 - JOAN ROSICH LLORACH 02:17:18 118

2 - 2 - ISAAC BADIA MOLIST 02:17:43 129

3 - 3 - ANTONIO MARTINEZ SANCHEZ 02:18:58 102

4 - 4 - XAVIER SáNCHEZ VICENTE 02:20:38 123

5 - 5 - ORIOL DURAN SAñE 02:21:37 105

6 - 6 - ISMA MOLINA ESCRIBANO 02:23:14 119

7 - 7 - ALBERTO GARCIA BONILLA 02:29:10 177

8 - 8 - JORDI PALAUDELMÀS I CARLES 02:29:38 140

9 - 9 - ROBERTO CARLOS MARIN 02:30:54 182

10 - 10 - MANUEL ALCAZAR SALMERON 02:31:12 130

11 - 11 - DAVID COSTA ESTANYOL 02:33:34 114

12 - 12 - JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ 02:34:46 101

13 - 14 - THIJS VANDEWYNCKEL 02:40:09 132

14 - 15 - JAUME ESTARLICH GIMENEZ 02:42:25 106

15 - 16 - MARC FONT 02:42:58 139

16 - 17 - CARLES PACAREU FRANCES 02:43:10 181

17 - 18 - ALEX PLA EXPOSITO 02:43:28 107

18 - 19 - MANEL GISBERT CLOTA 02:45:00 104

19 - 21 - ORIOL GARRETA GORDI 02:46:05 113

20 - 22 - JOAN CABANA 02:47:10 128

21 - 23 - DAVID RUIZ CASTRO 02:49:54 175

22 - 24 - MARCEL PINILLA PEREZ 02:51:05 138

23 - 25 - DANIEL SERRANO AGUILAR 02:51:09 125

24 - 26 - QUIM FONT SANCHO 02:58:41 131

25 - 28 - JOAQUIM SANGENIS VATHJE 02:59:38 144

26 - 30 - ESTEVE HERREROS COMELLAS 03:02:16 115

27 - 31 - THIBAUD VINCENDON . 03:04:36 179

28 - 32 - OSCAR PARDO SANCHEZ 03:05:44 155

29 - 33 - PEP SERRA BAYES 03:05:50 174

30 - 34 - JORDI PUJOLAR PANé 03:06:19 124

31 - 35 - JOSE MARTíN INFANTE 03:07:52 112

32 - 36 - JOSé CABALLERO BOU 03:08:06 147

33 - 37 - OSCAR CHILOECHES MARESMA 03:08:47 154

34 - 38 - JUAN CARLOS CUESTA 03:10:10 171

35 - 39 - DANI SANCHEZ SANTOLAYA 03:13:57 157

36 - 40 - JORDI ZABALETA GASCO 03:14:03 166

37 - 41 - XAVIER GRAELLS MONTE 03:14:03 176

38 - 43 - ANTONIO PARRA MORA 03:22:51 126

39 - 44 - ALBERT SALMORAL MARTI 03:23:13 122

40 - 45 - PAULO GALDINO 03:26:09 137

41 - 47 - MARCOS ANDRES TRENADO 03:27:23 178

42 - 48 - SERGI DEL BARRIO 03:27:23 180

43 - 50 - RAFAEL ANGUITA VILLAPLANA 03:31:17 173

44 - 51 - CHUS SIERRA SANCHEZ 03:32:00 111

45 - 53 - JUAN CARLOS GINER GARCIA 03:37:20 152

46 - 54 - ALBERT SAUBI ROCASALVA 03:38:51 141

47 - 55 - JOAN BOSCH MATAMALA 03:38:55 142

48 - 56 - EDUARD CASTANY CODINA 03:38:56 172

49 - 58 - LLUíS VICENS VIDAL 03:38:57 134

50 - 59 - DAVID ADROVER IGLESIAS 03:49:07 135

51 - 61 - JORDI VALLADARES QUINTA 04:25:53 150

Dones

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 13 - EMMA BONNEMORT 02:36:06 116

2 - 20 - MARIA SANTAMARIA FARRé 02:45:13 120

3 - 27 - DINA FRIAS GARRET 02:59:35 145

4 - 29 - RAQUEL BAEZ FLECHA 03:02:00 109

5 - 42 - MONICA SILES MIRALLES 03:14:15 136

6 - 46 - MONTSE PERDIGUERO FABRé 03:26:23 108

7 - 49 - PILAR LUNARO 03:30:36 110

8 - 52 - GLòRIA RIFà 03:35:17 103

9 - 57 - SíLVIA SAURA SANJAUME 03:38:57 133

10 - 60 - MARIA GABRIELA CAPUTO 04:04:52 146

Publicitat