Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar la seva experiència i els nostres serveis,analitzant la navegació en el nostre Lloc Web. Si continua navegant, vostè està acceptant el seu ús. Podeu obtenir més informació a la nostra Política de cookies. OK

En viu: Mitja dels Ibers 21km

Mitja dels Ibers 21km

Arribada - Arribada


4
Pendents

107
Han passat

Homes

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 1 - MANEL OCHOA JUFRé 01:56:48 30

2 - 2 - DAVID FRIAS PEREZ 02:02:38 70

3 - 3 - JAUME BUSQUETS MARTINEZ 02:03:31 78

4 - 4 - FRANCESC MOLAS TARRéS 02:08:46 115

5 - 5 - ALBERT CANET ROVIRA 02:10:33 49

6 - 6 - VALENTI VIÑAS VILARDEBO 02:13:29 80

7 - 7 - LLUIS PONS VILARó 02:13:46 76

8 - 8 - ROGER PEIX SOLER 02:16:41 89

9 - 9 - OSCAR SANCHEZ JURADO 02:17:21 104

10 - 10 - JORDI DORCA TARRUELLA 02:17:40 81

11 - 11 - MARC MUNTADAS BALLúS 02:20:00 108

12 - 12 - MARC JORDA COLL 02:20:56 106

13 - 14 - JORDI PORTELL PUJOL 02:24:24 84

14 - 15 - ALFRED GARCIA ARRASTIA 02:24:35 59

15 - 16 - DANIEL CHIMBO SUQUILANDA 02:25:02 35

16 - 17 - ROGER FUSTé SUñé 02:25:13 32

17 - 19 - JORDI AGUILAR TAUSTE AGUILAR TAUSTE 02:26:28 116

18 - 20 - JORDI GUERRERO MONTERO 02:26:38 28

19 - 21 - CARLES ROMEU TENAS 02:27:22 77

20 - 22 - QUIM PLA PERRAMON 02:27:49 74

21 - 23 - GERARD MOLIST PALMERES 02:27:59 105

22 - 24 - MARTí VALLDENEU URPINA 02:28:27 39

23 - 25 - JAUME MIARONS BAGARIA 02:29:38 11

24 - 26 - FRAN CARRERA LLORET 02:29:59 88

25 - 27 - ALEIX CALSINA 02:30:48 27

26 - 28 - GERARD CAPDEVILA ARP 02:30:55 86

27 - 29 - MARIO BERDOY MUñOZ 02:31:06 19

28 - 30 - ADRIÀ GARCIA DE PAREDES MAYMO 02:31:27 21

29 - 31 - SERGI CUNILL PéREZ 02:32:11 96

30 - 32 - MARC JUTGLAR CASAS 02:32:52 112

31 - 33 - ISMAEL SISTRACHS LLOBET 02:33:08 29

32 - 34 - JORDI TIO ARISA 02:33:37 58

33 - 35 - JOAN JUNYENT SALA 02:35:20 52

34 - 36 - RAMON AUBETS RAFART 02:35:32 111

35 - 37 - LLUIS MAURI VIVET 02:36:24 9

36 - 38 - BRU ELIAS - 02:37:20 33

37 - 40 - FRANCESC PANISELLO MAS 02:41:10 55

38 - 41 - JAUME SALA OLIVERAS 02:41:29 71

39 - 42 - XAVIER FABRE HEREDIA 02:41:45 10

40 - 43 - JOSEP A. JARAMILLO CALDERON 02:44:36 48

41 - 44 - MIQUEL RIERA 02:47:29 15

42 - 45 - MARÇAL CAMAÑO LEÓN 02:47:37 113

43 - 46 - ALEX CODINA RIERA 02:49:05 16

44 - 47 - JULIA PUIG SANCHEZ 02:50:45 26

45 - 48 - ALBERT ULLDEMOLINS SANTISTEVE 02:51:00 57

46 - 49 - ALBERT PUNSOLA VINYALLONGA 02:51:01 3

47 - 50 - MARC VILALTA CRUSELLAS 02:51:07 31

48 - 51 - JORDI COSTA CASTANY 02:51:09 40

49 - 52 - JORDI BAULENAS AULET 02:51:19 72

50 - 53 - QUIM CARRASQUER PUG 02:51:23 64

51 - 55 - DANI GUERRERO BADENAS 02:52:52 109

52 - 57 - ALEX MALLEN ZURITA 02:53:47 6

53 - 58 - ALBERT CALONGE BARRIO 02:54:39 65

54 - 59 - PLACI ABELEDO SANCHEZ 02:56:11 56

55 - 60 - TONI GRIERA PINEDA 02:57:00 43

56 - 61 - VICTOR RUBIA GARCíA 02:59:46 2

57 - 62 - CARLES PARéS MARTíNEZ 03:00:10 50

58 - 63 - HECTOR QUINTANA NIETO 03:01:14 18

59 - 64 - JOSEP GODAYOL CODONY 03:01:22 110

60 - 65 - JESUS FRUTOS ORTEGA 03:01:54 61

61 - 66 - DAVID OCHOA JUFRE 03:02:15 47

62 - 67 - XEVI OCHOA JUFRE 03:02:15 41

63 - 68 - JORDI VERDAGUER LOPEZ 03:02:46 100

64 - 70 - ALEXIS VIñAS ARJONILLA 03:03:38 13

65 - 71 - NARCíS ORIOL TORDERA 03:03:42 24

66 - 72 - JUAN CARLOS ABELEDO SANCHEZ 03:04:00 60

67 - 73 - DAVID MARTINEZ CABEZA 03:05:16 69

68 - 74 - JOSEP MANEL ROMERA PAREJA 03:05:27 66

69 - 75 - SERGI MAS RODRIGUEZ 03:05:37 75

70 - 76 - ENRIC NOGUER ROMA 03:07:45 38

71 - 77 - SERGI GONZáLEZ VERGES 03:08:22 87

72 - 78 - JORDI ROVIRA SERRA 03:08:26 107

73 - 79 - CHUS SIERRA SANCHEZ 03:09:13 42

74 - 81 - PERE PARRA LLAVE 03:13:02 17

75 - 82 - ALBERT GARCIA BELLVEHI 03:17:34 34

76 - 83 - JORDI SUNYOL SANYE 03:17:35 114

77 - 84 - MANU MARTíNEZ DíAZ 03:19:13 73

78 - 84 - MANU MARTíNEZ DíAZ 03:19:12 73

79 - 85 - MARC CUESTA GOMEZ 03:19:14 37

80 - 86 - MARC ALEIX HUESO PARRA 03:20:25 101

81 - 87 - RICARD MATEU CORRAL 03:21:10 45

82 - 89 - JULIO AREVALO SEBASTIAN 03:23:08 95

83 - 91 - CARLOS BELTRAN ZAPICO 03:26:24 25

84 - 92 - RAMON SERRA MORATO 03:28:20 82

85 - 93 - JORDI GONZALEZ FREGINé 03:28:21 98

86 - 94 - ALFONS GONZALEZ COMAS 03:29:27 102

87 - 98 - JOSEP SOLà FONT 03:37:29 46

88 - 99 - ORIOL SALVATELLA PLANS 03:37:31 51

89 - 100 - ALEX TARRE CASABLANCAS 03:37:32 53

90 - 101 - XAVIER GONZALEZ RUIZ 03:59:05 54

91 - 102 - JULIO CIRBIAN BORREGO 04:08:00 5

92 - 103 - RAüL FIGUERAS ALVAREZ 04:08:02 4

93 - 104 - JOAN LAHOZ VAQUER 04:12:46 22

94 - 106 - GERARD AGELL SERRAMITJANA 04:16:54 90

Dones

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 13 - MARTINA FUSTER FERRER 02:21:40 44

2 - 18 - ANNA MACIà ERRA 02:26:07 83

3 - 39 - LAURA VILA TURA 02:39:10 85

4 - 54 - CRISTINA MARTINEZ CABEZUELO 02:51:35 103

5 - 56 - GEMMA AVELLI TEIXIDOR 02:52:58 93

6 - 69 - MIREIA MAURI VIVET 03:02:50 8

7 - 80 - SALOMé FERNáNDEZ RAMOS 03:12:55 79

8 - 88 - MERITXELL MONDEJAR PONT 03:21:51 94

9 - 90 - EVA PAGESPETIT CUNILL 03:25:19 63

10 - 95 - MARY GOMEZ CAñIZARES 03:30:56 36

11 - 96 - MIREIA COLMENA CUELLO 03:30:59 23

12 - 105 - MARIA ROVIRA FERRER 04:16:51 91

13 - 107 - JOANNA REDONDO BOADA 04:16:55 92

Publicitat