Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar la seva experiència i els nostres serveis,analitzant la navegació en el nostre Lloc Web. Si continua navegant, vostè està acceptant el seu ús. Podeu obtenir més informació a la nostra Política de cookies. OK

En viu: Ultra Montseny SANT PERE DE VILAMAJOR

Ultra Montseny SANT PERE DE VILAMAJOR

Resultats provisionals

Potser que algun punt de control no tingui connexió a internet o la tingui deficient.

En aquest cas els passos no es podran visualitzar en directe i aniran apareixent a mesura que siguin transmesos des dels punts de control.

Arribada - Arribada


13
Pendents

191
Han passat

Homes

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 1 - CARLOS MANTERO MARTíNEZ 08:22:10 41

2 - 2 - ALBERTO VINAGRE CRUZ 08:31:46 218

3 - 3 - GUILLEM AYATS GIFRA 08:51:39 3

4 - 4 - XAVI LLAMAS BOZA 08:59:14 39

5 - 5 - DAVID ARREDONDO ROVIRA 08:59:59 157

6 - 6 - RAFAEL FERNANDEZ MENA 09:01:33 28

7 - 7 - MARC PUIG AMIEL 09:09:46 131

8 - 8 - CARLOS MERLOS GARCIA 09:20:53 155

9 - 9 - EMILIO FERNANDEZ PUENTE 09:23:08 147

10 - 10 - NIL GAJA BALLARÓ 09:28:37 11

11 - 11 - JOEL JAILE CASADEMONT 09:28:40 54

12 - 12 - MINGO RUIZ VELEZ 09:34:31 36

13 - 13 - ORIOL ANTOLí SARRAU 09:36:32 105

14 - 14 - ALBERT VILARDELL GRAELLS 09:39:15 162

15 - 15 - ANTONIO MORALES MARTINEZ 09:41:11 114

16 - 16 - JOSE CALAZA 09:47:30 75

17 - 17 - BERNAT BERTRAN RECASENS 09:48:24 110

18 - 18 - JOSE L. MOTA EXPOSITO 09:51:51 177

19 - 19 - PAU VILA FABRA 09:52:26 79

20 - 20 - ALEXANDRE URBINA RUBIO 10:09:08 212

21 - 21 - JAVIER PONS SINTES 10:09:11 213

22 - 22 - CARLES ARENY VARGAS 10:10:56 125

23 - 23 - DANIEL ROIG LOPEZ 10:11:54 148

24 - 24 - JORGE MACIA RAMIREZ 10:11:59 96

25 - 25 - LUIS WASHINGTON TOAQUIZA CAIZA 10:13:37 37

26 - 26 - LUIS FERNANDO MORENO MARíN 10:14:40 24

27 - 27 - JAVIER CARRASCOSA ALTAREJOS 10:20:55 180

28 - 28 - PAU AGUIRRE PLANS 10:23:12 20

29 - 29 - DANIEL RODRIGUEZ NOVO 10:23:48 198

30 - 30 - BENITO PEREZ LOPEZ 10:28:24 192

31 - 31 - JAUME MIRALLES VIDAL 10:28:25 191

32 - 32 - JOSEP PERA VALL-LLOSERA 10:33:06 116

33 - 33 - SERGI COTS SOTOCA 10:33:09 229

34 - 34 - GEORGEL COMANAS G 10:34:40 77

35 - 35 - TONI SANZ LOPEZ 10:37:12 160

36 - 36 - ARTUR MOYA MATA 10:37:27 55

37 - 37 - SERGI CARRELERO CAMP 10:40:19 14

38 - 38 - GERARD PLAZA TEIXIDó 10:41:39 15

39 - 39 - ISMAEL GONZáLEZ FALCóN 10:42:43 228

40 - 40 - FERNANDO GONZáLEZ FALCóN 10:42:43 227

41 - 41 - JOSEP TARRéS FRANCH 10:44:52 170

42 - 42 - FRANCISCO JOSE GARCIA CANDELA 10:48:01 73

43 - 43 - ANTONIO GALLEGO LOPEZ 10:48:46 199

44 - 44 - ORIOL TORRENT SANTIAGO 10:49:54 197

45 - 45 - XAVI SANCHEZ JANE 10:52:47 16

46 - 46 - JUAN CARLOS VICENTE GALLARDO 10:54:33 164

47 - 47 - CARLES ANGELET ROJAS 10:57:16 118

48 - 48 - JOSEP M CALUCHO SOLé 10:57:24 168

49 - 49 - JOAN MORRAL VENTURA 10:57:25 151

50 - 50 - ALBERT MORA MURCIANO 10:58:20 215

51 - 52 - PAU COMA ROURA 10:58:45 8

52 - 53 - SAMUEL RUZ SERRANO 11:02:40 182

53 - 54 - EDGAR MARTINEZ I VIDAL 11:08:49 152

54 - 55 - JORDI ARGUISUELAS MORAL 11:10:29 186

55 - 56 - JAUME FOLGUERA ROBERT 11:14:09 26

56 - 57 - SALVADOR VILALTA I BERENGUERAS 11:14:10 25

57 - 58 - AUGUSTO TRAVER CAPDEVILA 11:19:10 32

58 - 59 - IVÁN ROVIRA VINUESA 11:19:11 145

59 - 60 - DOMINGO GONZALEZ POZO 11:19:14 29

60 - 61 - JUAN PENA BARRERA 11:24:43 21

61 - 62 - JORDI FONT PIñOL 11:28:30 50

62 - 63 - IñIGO ALBERDI ERAUSKIN 11:28:35 7

63 - 64 - RUBéN ESQUERDA ROLDáN 11:28:36 127

64 - 65 - DANIEL PEDREIRA AGUILAR 11:29:03 102

65 - 66 - OSCAR MARTINEZ LOPEZ 11:30:05 6

66 - 67 - FERNANDO BARCOS NAVARRO 11:33:48 43

67 - 68 - ALEXANDRE PEREZ FERNANDEZ 11:33:52 238

68 - 69 - ELOI PALLARèS ROCA 11:36:11 217

69 - 71 - RAFAEL BERTOMEU CARRASCOSA 11:38:01 239

70 - 72 - JORDI RIBAS SERRA 11:38:41 230

71 - 73 - OSCAR SAEZ RIOS 11:38:43 113

72 - 74 - JOAN MANEL VERDAGUER FONT 11:43:17 237

73 - 75 - ISAAC TORIJA GONZALEZ 11:44:47 187

74 - 77 - TONI GALLEGO GRAU 11:50:48 195

75 - 78 - CRISPíN MARTíNEZ 11:50:49 59

76 - 79 - FELIX CUENCA PEREZ 11:59:08 19

77 - 80 - XAVIER CORPAS MORALES 11:59:14 135

78 - 81 - JOAN PONS ROQUETA 12:05:23 86

79 - 82 - GUILLERMO ANDRéS FERNáNDEZ 12:05:33 103

80 - 83 - MIGUEL EXPOSITO ORTIZ 12:08:57 85

81 - 84 - IVAN PEñA MONTES 12:10:13 115

82 - 85 - DANIEL RODRIGUEZ AGüERA 12:12:35 222

83 - 86 - JORDI BÉJAR JIMÉNEZ 12:12:36 207

84 - 88 - JOSE PEREZ GONZALEZ 12:14:31 166

85 - 89 - VICTOR JIMENEZ SEVILLA 12:18:31 181

86 - 90 - MARC PARCERISA 12:22:31 143

87 - 91 - JOAN ROURA GUBAU 12:23:21 52

88 - 92 - VALENTIN ORTEGA LORCA 12:24:57 109

89 - 93 - TONI SANTANA FABREGAT 12:25:58 235

90 - 94 - DAVID GONZALEZ RESBIER 12:30:28 225

91 - 95 - CRISTIAN PEREZ LATRILLA 12:30:28 226

92 - 96 - GABRIEL PASCUAL GONZáLEZ 12:33:24 138

93 - 97 - FABIO MORBINI 12:35:27 133

94 - 98 - CARLOS GARDóN LóPEZ 12:37:42 196

95 - 99 - JOAN DELEMUS BATLLOSERA 12:38:22 224

96 - 100 - IVAN BALAñA LLAGOSTERA 12:44:58 124

97 - 101 - JORDI ESCUDé MIRALLES 12:46:33 87

98 - 102 - ROGER FERRER SABATé 12:46:33 88

99 - 103 - CARLES ROCHA CUTILLER 12:49:10 9

100 - 105 - CARLES SALOM TORRES 12:51:25 61

101 - 106 - DANIEL ROMERO MARTíNEZ 12:51:27 140

102 - 107 - JUAN DIEGO ATAHONA REQUEJO 12:52:12 81

103 - 108 - CARMEL VELLA VELLA 12:52:43 42

104 - 109 - MARCOS CIVERA MOLLA 12:55:11 60

105 - 110 - ORIOL JORDANA CAñIZARES 12:55:27 17

106 - 111 - CARLES ESCUDERO ALVAREZ 12:55:39 72

107 - 112 - ANGEL CANO ORTEGA 12:56:29 91

108 - 113 - TONI CIRERA FAIBELLA 12:57:59 89

109 - 114 - TONI RUIZ JOVER 13:00:47 53

110 - 115 - ALEX JURADO ARIAS 13:01:33 92

111 - 116 - JORDI TARRéS GIRBAU 13:05:05 128

112 - 117 - ÁNGEL CHAMERO GARCíA 13:07:01 76

113 - 120 - JORDI MARGALEF ESCALA 13:13:02 123

114 - 121 - DANIEL JEREZ CEBALLOS 13:13:28 158

115 - 122 - ALBERT GONZÁLEZ MARTÍNEZ 13:14:18 185

116 - 125 - FRANCESC XAVIER MIQUEL I CASTAñER 13:14:52 46

117 - 126 - MATT WEIGHMAN 13:16:40 137

118 - 127 - RUBEN CARAVANTES CANOVAS 13:21:03 107

119 - 128 - JOSEP PLANA ROTXES 13:24:03 211

120 - 129 - DAVID SUAREZ ESTIRADO 13:27:16 78

121 - 130 - JORDI VERDUGO ROMERO 13:27:20 49

122 - 131 - JORDI VILA VILà 13:27:26 10

123 - 132 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ 13:28:36 83

124 - 134 - TONI PONS LLAURADó 13:35:46 173

125 - 135 - ALEX ARIZA CORTES 13:37:37 231

126 - 137 - PAU YANEZ 13:40:25 22

127 - 138 - FERRAN MARTÍNEZ ROIG 13:40:27 30

128 - 141 - JAUME SOLANES SIGALéS 13:47:10 201

129 - 143 - CARLOS ANDRéS VERGEL GONZáLEZ 13:49:48 4

130 - 144 - ALBERT PLAZA 13:49:49 141

131 - 145 - GERARD VIVAS 13:54:23 38

132 - 146 - CARLES AYLLÓN SANMILLÁN 13:59:52 111

133 - 147 - OSCAR GARCIA MARTINEZ 14:08:12 31

134 - 149 - RAUL ROMERO GOMEZ 14:09:58 205

135 - 150 - FERRAN GONZàLEZ CASTELLà 14:13:47 216

136 - 151 - ALBERTO ARNAIZ . 14:13:58 84

137 - 152 - CARLOS ARMENGOL CASTELLVí 14:14:14 106

138 - 153 - ORIOL MOLES DOMèNECH 14:18:49 144

139 - 154 - FRANCESC COLILLAS MANUEL 14:20:30 146

140 - 155 - JOSé LUIS FERMíN RUIZ 14:23:32 94

141 - 156 - TONI LLOVERA MORANCHO 14:29:27 65

142 - 157 - MARC VIAPLANA BENAIGES 14:30:27 40

143 - 158 - ROGER PEREZ SOLER 14:33:08 35

144 - 159 - JORDI SALA URPINA 14:41:11 200

145 - 160 - JOSEP ANTONI ARANDA GUZMAN 14:41:15 165

146 - 161 - PEDRO GIL JORGE 14:41:17 203

147 - 162 - ALFONS FUENTE MARIN 14:41:57 104

148 - 163 - PIER PAOLO ROSSI 14:41:59 209

149 - 164 - PATRIK ALBERTSSON LARS 14:52:48 70

150 - 165 - MUNOZ NICOLAS 14:56:54 5

151 - 169 - SERGI VIVES MELENDEZ 15:13:34 13

152 - 170 - VICTOR GONZALEZ GARCIA 15:13:35 56

153 - 171 - MARC FORNS TEMPORAL 15:17:13 223

154 - 172 - DAVID RUSTARAZO OCHOA 15:35:21 175

155 - 175 - JULIAN ALBERTO AHUMADA BETIN 15:47:14 176

156 - 176 - THIERRY NGUYEN NGUYEN 16:25:54 23

157 - 177 - PIERRE PREVOT PREVOT 16:25:55 27

158 - 180 - MARC SEUMA MESAS 16:41:38 45

159 - 181 - LIAM LIAM SWEENEY 16:42:30 66

160 - 182 - JOSEP ANTONI AJATES ATERO 16:52:53 172

161 - 183 - PERE SALA FLORES 16:52:55 171

162 - 184 - DEVON ROOSCHUZ . 17:13:41 136

163 - 185 - SERGI MOLINA HERRERO 17:22:01 100

164 - 186 - ERNEST TEIXIDO GARCIA 17:22:04 99

165 - 187 - JAVIER BLAS BOCIGAS 17:52:05 57

166 - 188 - JOSEP M. BASART MUñOZ 17:58:24 122

167 - 190 - PEP-LLUIS MOLINET . 17:58:58 121

168 - 191 - AVELí LóPEZ CUADRADO 18:35:28 220

169 - 193 - LLUIS SANS HERNANDEZ 18:35:47 98

170 - 195 - ANIBAL MANZANO QUIROGA 18:35:49 206

171 - 196 - JOSE MANUEL CANCIO TRUJILLO CANCIO TRUJILLO 18:35:51 134

172 - 197 - ANDREA SPLENDORI COLONNA 18:49:39 68

173 - 198 - ROSS THOMPSON 18:49:39 69

174 - 199 - GEORGE COFFEY 18:49:39 67

175 - 200 - XAVI BOLDú FERRER 18:55:07 47

Dones

# - Posició P.C. - Participant Temps Dorsal

1 - 51 - ESTER FRANCH SABENCH 10:58:45 169

2 - 70 - MARTA BATALLA TRILLA BATALLA TRILLA 11:36:12 150

3 - 76 - MIREIA GARCIA ALCALA 11:44:48 189

4 - 87 - BERTA RODRIGUEZ BRACHD 12:13:48 179

5 - 104 - MòNICA GUILERA SALA 12:49:15 240

6 - 118 - EVA MARIA TAPIA LUQUE 13:07:19 129

7 - 119 - FELICIANA ORQUIOLA ROJAS 13:07:22 130

8 - 123 - VICTORIA HODGKINSON 13:14:19 184

9 - 124 - BUHA BALI ABDI 13:14:21 183

10 - 133 - MARIA PUIG CID 13:35:33 97

11 - 136 - NADIA NADIA PORTELLI 13:38:17 44

12 - 139 - CLARA MADRID ALEJOS 13:46:03 139

13 - 140 - LORENA RAMOS ALMANSA 13:46:06 82

14 - 142 - NOELIA HERRERA PUA 13:49:44 210

15 - 148 - OLIVIA C RODRIGUEZ 14:09:58 202

16 - 192 - MAYTE MAYTE MARTÍN LLUCH 18:35:30 221

Publicitat